امـروز : سه شنبه 12 مهر 1401
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در دیدار با شهردار؛

از فرصت کوتاه خدمت بیشترین استفاده را بکنید

از فرصت کوتاه خدمت بیشترین استفاده را بکنید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر خدمت مخلصانه و صادقانه به مردم گفت: دوره 4 ساله خدمت برای مسئولان و مدیران فرصت بسیار کم و زود گذر است از این رو باید در این فرصت کوتاه بیشترین خدمت را به مردم داشته باشند.
چهارشنبه 9 شهريور 1401

امام جمعه تبریز :

دیپلماسی منطقه‌ای دولت سیزدهم رونق اقتصاد و تجارت استان بوده است

دیپلماسی منطقه‌ای دولت سیزدهم رونق اقتصاد و تجارت استان بوده است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی منطقه‌ای موفق عمل کرده است، گفت: یکی از پیامدهای مهم فعال شدن دیپلماسی منطقه ای دولت طی ماه های اخیر رونق صادرات و سرعت بخشی به رونق کسب و کار در آذربایجان شرقی بوده است.
سه شنبه 8 شهريور 1401

در دیدار اعضای بسیج اصناف؛

مبارزه با قاچاق و احتکار با نقش آفرینی بسیج اصناف 

مبارزه با قاچاق و احتکار با نقش آفرینی بسیج اصناف  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه اقتصاد به مثابه ستون فقرات یک جامعه است، گفت: قاچاق و احتکار آسیب های جدی به اقتصاد جامعه وارد میکند از این رو بسیج اصناف باید در مبارزه با این دو پدیده شوم نقش آفرین باشد.
دوشنبه 7 شهريور 1401

به مناسبت هفته دولت؛

تشکیل دولتی یک دست و انقلابی با استقرار شهیدان رجایی و باهنر

تشکیل دولتی یک دست و انقلابی با استقرار شهیدان رجایی و باهنر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: استقرار دولت شهیدان رجایی و باهنر، آغاز عصر جدید جمهوری اسلامی بود که منجر به تشکیل دولتی یک دست و انقلابی شد.
پنجشنبه 3 شهريور 1401

در دیدار جهادگران دانشگاهی استان

لزوم تلاش جهاد دانشگاهی برای اسلامی شدن دانشگاهها

لزوم تلاش جهاد دانشگاهی برای اسلامی شدن دانشگاهها نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌ شرقی گفت: جهاد دانشگاهی برای اسلامی‌ شدن دانشگاه‌ها و تعمیق هویت ایرانی اسلامی تلاش کند.
چهارشنبه 19 مرداد 1401

در همایش تبیینی و علمی مباهله؛

روز مباهله باید زنده بماند

روز مباهله باید زنده بماند امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت روز مباهله و ضرورت تبیین حقانیت ولایت امام علی(ع) گفت: روز مباهله باید زنده بماند.
يکشنبه 2 مرداد 1401

در آیین رونمایی از محصولات تراکتورسازی؛

انقلاب بزرگی در تولیدات تراکتورسازی اتفاق افتاده است

انقلاب بزرگی در تولیدات تراکتورسازی اتفاق افتاده است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: انقلاب بزرگی در تولیدات گروه صنعتی تراکتورسازی اتقاق افتاده و عزم مدیران و نیروهای تراکتور برای داخلی سازی محصولات مشهود است.
دوشنبه 27 تير 1401

شعر شیعی ترکی در ادبیات اسلامی می درخشد

شعر شیعی ترکی در ادبیات اسلامی می درخشد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: به همت شعرای ترک زبان دوستدار اهل بیت(ع) شعر شیعی ترکی در آسمان ادبیات اسلامی می درخشد.
يکشنبه 26 تير 1401

امام جمعه تبریز تاکید کرد:

تامین اجتماعی نقش مهمی در امنیت اجتماعی و توسعه اقتصادی و اجتماعی دارد

تامین اجتماعی نقش مهمی در امنیت اجتماعی و توسعه اقتصادی و اجتماعی دارد نماینده ولی فقیه در استان گفت: سازمان تامین اجتماعی ‌یک گستره عمومی به‌صورت مستقل بر اصل سه‌‌جانبه ‎گرایی کارگر، کارفرما و دولت اتکا دارد و مهم‌ترین رکن نظام تامین اجتماعی در ایران به حساب می آید.
شنبه 25 تير 1401

در دیدار مدیران امور مالیاتی استان؛

بهبود نظام مالیاتی با ارتقاء فرهنگ مالیاتی 

بهبود نظام مالیاتی با ارتقاء فرهنگ مالیاتی  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر ضرورت حرکت به سمت هوشمندسازی مالیات و تمرکز بر روی پرونده های مالیاتی دانه‌درشت‌ها گفت: بهبود نظام مالیاتی بدون ارتقاء فرهنگ مالیاتی امکان پذیر نیست.
شنبه 18 تير 1401