امـروز : جمعه 31 شهريور 1402
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بمناسبت سالروز تشکیل کمیته انقلاب؛

حفظ آرمان‌های نهضت اسلامی با تشکیل کمیته‌های انقلاب

حفظ آرمان‌های نهضت اسلامی با تشکیل کمیته‌های انقلاب نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: اولین ارگانی که بلافاصله بعد از انقلاب اسلامی برای حفظ انقلاب تشکیل شد، کمیته‌های انقلاب اسلامی بود و با یک خاستگاه مردمی گسترده بسیاری از توطئه‌های ضد انقلاب را خنثی و ماموریت‌های انتظامی و انقلابی را برعهده گرفت.
سه شنبه 25 بهمن 1401

در مراسم گرامی داشت ۱۲بهمن؛

ناکامی پیاپی دشمنان در شکست دادن انقلاب اسلامی

ناکامی پیاپی دشمنان در شکست دادن انقلاب اسلامی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: توطئه های دشمنان در طول ۴۴ سال گذشته برای شکست دادن انقلاب اسلامی نقش بر آب شده است.
چهارشنبه 12 بهمن 1401

در جلسه شورای فرهنگ عمومی؛

شفافیت مسئولان کشوری در انعکاس خبر سفارت جمهوری آذربایجان موجب خنثی شدن توطئه دشمنان شد

شفافیت مسئولان کشوری در انعکاس خبر سفارت جمهوری آذربایجان موجب خنثی شدن توطئه دشمنان شد نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در یکصد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به حادثه حمله مسلحانه یک فرد به سفارت جمهوری آذربایجان ‌در تهران، تاکید کرد: شفافیت مسئولان کشوری و همچنین صدا و سیما در انعکاس خبر سفارت جمهوری آذربایجان موجب خنثی شدن توطئه دشمنان شد.
يکشنبه 9 بهمن 1401

در جشنواره ملی تئاتر رضوی؛

تولید متون متقن و اثرگذار از رویکردهای اصلی جشنواره تئاتر رضوی باشد

تولید متون متقن و اثرگذار از رویکردهای اصلی جشنواره تئاتر رضوی باشد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز گفت: تولید متون متقن و اثرگذار از رویکردهای اصلی جشنواره تئاتر رضوی باشد و نمایشنامه‌نویسان و کارگردانان اهتمام جدی به تولید آثار فاخر در این حوزه داشته باشند.
شنبه 24 دي 1401

در دیدار با معاون وزارت گردشگری و صنایع‌دستی؛

مسجد و مدرسه حسن پادشاه تاریخ تبریز است

مسجد و مدرسه حسن پادشاه تاریخ تبریز است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر تسریع در کارهای مرمتی و بازسازی مسجد و مدرسه حسن پادشاه گفت: این میراث فرهنگی تاریخ تبریز است.
جمعه 16 دي 1401

در دیدار مدیران خودروسازی سایپا؛

خودروسازان از ظرفیت قطعه سازی تبریز استفاده کنند

خودروسازان از ظرفیت قطعه سازی تبریز استفاده کنند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر حمایت از شرکت های قطعه سازی گفت: وجود شرکت هایی مانند ایدم، چرخشگر و بلبرینگ سازی و همچنین دیگر شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی در تبریز نشان از ظرفیت بالای قطعه سازی در این منطقه است که باید خودروسازان از این ظرفیت بیش از گذشته استفاده کنند.
چهارشنبه 14 دي 1401

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با مسئولان آبی کشوری و استانی خواستار شد

تسریع در اجرای طرح‌های ناتمام احیای دریاچه ارومیه

تسریع در اجرای طرح‌های ناتمام احیای دریاچه ارومیه پیرو دغدغه ها و پیگیری های نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهرستان تبریز در خصوص احیای دریاچه ارومیه، وزیر نیرو در تماس تلفنی با ایشان، گزارش وضعیت منابع آب و برق استان و احیای دریاچه ارومیه را ارائه نمود.
سه شنبه 13 دي 1401

در یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت

ضرورت شناساندن شهدای فراجا در جامعه

ضرورت شناساندن شهدای فراجا در جامعه نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی؛ نیروی انتظامی را مقتدر و دژ مستحکم در برابر اخلالگران نظم و امنیت توصیف کرد و گفت: سلامتی، پویایی و نشاط ثمره وجود و حضور نیروی انتظامی است، از این رو شناساندن شهدای فراجا در جامعه یک ضرورت است.
سه شنبه 13 دي 1401

در دیدار جمعی از اهالی شهرستان اهر

فتنه۸۸ را مدیریت عالمانه رهبرمعظم انقلاب خاموش کرد

فتنه۸۸ را مدیریت عالمانه رهبرمعظم انقلاب خاموش کرد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ارکان شکل گیری نهم دی را مردم، ایمان دینی و عاشورای حسینی عنوان کرد و گفت: فتنه ۸۸ را مدیریت عالمانه رهبر معظم انقلاب خاموش کرد.
يکشنبه 11 دي 1401

در مراسم معارفه مدیرکل جدید صداوسیما؛

نیروهای روزمزد صداوسیما با 20 سال سابقه هنوز بلاتکلیف اند

نیروهای روزمزد صداوسیما با 20 سال سابقه هنوز بلاتکلیف اند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر یافتن راه حل قانونی برای تعیین تکلیف نیروهای روزمزد صداوسیما گفت: نیروهای روزمزد و حق الزحمه ای صداوسیما با 15 الی 20 سال سابقه هنوز بلاتکلیف اند.
يکشنبه 11 دي 1401