امـروز : دوشنبه 4 بهمن 1400

اخبار

برای تبیین دستاوردهای انقلاب در فضای مجازی محتوا سازی کنید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حضور امسال در راهپیمایی 22 بهمن پر معنا است از این رو باید برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار برنامه های عمومی باید در فضای مجازی محتواهای فاخر تولید کنیم.
سه شنبه 28 دي 1400

مبارزه با آفات و مصادیق تضعیف نظام رسالت حوزه‌ های علمیه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: حوزه های علمیه و عالمان دینی وظیفه دارند؛ آفات و مصادیق تضعیف نظام را به درستی بشناسند و در جهت حفظ نظام اسلامی و مبارزه با آنها هوشیارانه وارد میدان مبارزه شوند.
پنجشنبه 23 دي 1400

هواداران تیم های تبریزی در راه شهدا حرکت میکنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مطالبه هواداران فوتبال آذربایجان و طرفداران دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز باید جزو اولویت های مسئولان قرار بگیرد، گفت: هواداران تیم های تبریزی در راه شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم حرکت میکنند.
چهارشنبه 15 دي 1400

گفتمان شهید سلیمانی مقاومت و انقلابی گری است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: گفتمان شهید سلیمانی، مقاومت و انقلابی گری است و در واقع او مرد میدان جنگ و مخلص بود که در راه خدا عشق بازی می کرد.
دوشنبه 13 دي 1400

ضرورت بازخوانی فرهنگ عمومی جامعه با زبان نسل جدید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: متولیان فرهنگی باید متناسب با زبان نسل جدید زبان فرهنگ عمومی جامعه را بازسازی و بازخوانی کنند.
سه شنبه 7 دي 1400

ضرورت تقویت پیام رسان های داخلی در فضای مجازی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر کنشگری اثرگذار در فضای مجازی گفت: باید پیام رسان های داخلی در برابر نرم افرازهای خارجی تقویت شوند.
پنجشنبه 2 دي 1400

واقعه غدیر محور وحدت مسلمانان

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: واقعه غدیر باید محور وحدت مسلمانان باشد و عظمت عید اکمال دین و نعمت به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.
سه شنبه 30 آذر 1400