امـروز : چهارشنبه 23 خرداد 1403

اخبار

حفظ آرمان‌های نهضت اسلامی با تشکیل کمیته‌های انقلاب

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: اولین ارگانی که بلافاصله بعد از انقلاب اسلامی برای حفظ انقلاب تشکیل شد، کمیته‌های انقلاب اسلامی بود و با یک خاستگاه مردمی گسترده بسیاری از توطئه‌های ضد انقلاب را خنثی و ماموریت‌های انتظامی و انقلابی را برعهده گرفت.
سه شنبه 25 بهمن 1401

ناکامی پیاپی دشمنان در شکست دادن انقلاب اسلامی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: توطئه های دشمنان در طول ۴۴ سال گذشته برای شکست دادن انقلاب اسلامی نقش بر آب شده است.
چهارشنبه 12 بهمن 1401

شفافیت مسئولان کشوری در انعکاس خبر سفارت جمهوری آذربایجان موجب خنثی شدن توطئه دشمنان شد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در یکصد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به حادثه حمله مسلحانه یک فرد به سفارت جمهوری آذربایجان ‌در تهران، تاکید کرد: شفافیت مسئولان کشوری و همچنین صدا و سیما در انعکاس خبر سفارت جمهوری آذربایجان موجب خنثی شدن توطئه دشمنان شد.
يکشنبه 9 بهمن 1401

تولید متون متقن و اثرگذار از رویکردهای اصلی جشنواره تئاتر رضوی باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز گفت: تولید متون متقن و اثرگذار از رویکردهای اصلی جشنواره تئاتر رضوی باشد و نمایشنامه‌نویسان و کارگردانان اهتمام جدی به تولید آثار فاخر در این حوزه داشته باشند.
شنبه 24 دي 1401

مسجد و مدرسه حسن پادشاه تاریخ تبریز است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر تسریع در کارهای مرمتی و بازسازی مسجد و مدرسه حسن پادشاه گفت: این میراث فرهنگی تاریخ تبریز است.
جمعه 16 دي 1401

خودروسازان از ظرفیت قطعه سازی تبریز استفاده کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر حمایت از شرکت های قطعه سازی گفت: وجود شرکت هایی مانند ایدم، چرخشگر و بلبرینگ سازی و همچنین دیگر شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی در تبریز نشان از ظرفیت بالای قطعه سازی در این منطقه است که باید خودروسازان از این ظرفیت بیش از گذشته استفاده کنن ...
چهارشنبه 14 دي 1401

تسریع در اجرای طرح‌های ناتمام احیای دریاچه ارومیه

پیرو دغدغه ها و پیگیری های نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهرستان تبریز در خصوص احیای دریاچه ارومیه، وزیر نیرو در تماس تلفنی با ایشان، گزارش وضعیت منابع آب و برق استان و احیای دریاچه ارومیه را ارائه نمود.
سه شنبه 13 دي 1401