امـروز : چهارشنبه 9 آذر 1401

اخبار

ضرورت رفع مشکلات جامعه پرستاری

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه پرستاران در صف مقدم مراقبت از بیماران هستند، گفت: متولیان نظام سلامت برای حل مشکلات جامعه پرستاری اقدام جهادی داشته باشند.
پنجشنبه 3 آذر 1401

تاکید بر نقش کتابخانه ها در گسترش دانش در جامعه

نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي گفت: کتابخانه ها، مرکزی مهم برای گسترش و ارتقاء علم و دانش است و می تواند آگاهی های جامعه را رشد دهد.
پنجشنبه 3 آذر 1401

قرآن تنها راه رسیدن به آرامش

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر لزوم فراهم کردن زمینه رشد جوانان و نوجوانان گفت: قرآن تنها راه رسیدن به آرامش است.
دوشنبه 30 آبان 1401

مبارزه عملی با تحریم ها در بستر مناطق آزاد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: بهره مندی از ظرفیت های مناطق آزاد راهکار عملی برای مبارزه با تحریم های ظالمانه است.
يکشنبه 29 آبان 1401

بسیج پاره تن مردم و برای مردم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: بسیج متعلق به مردم و پاره تن ملت است.
يکشنبه 29 آبان 1401

در نبرد نرم دشمن از سست شدن منابع تولید قدرت اجتناب شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه جامعه امروز به همدلی و وحدت نیاز دارد، گفت: امروز جدی ترین عرصه نبرد دو جبهه حق و باطل، میدان نبرد نرم است و باید در این میان از سست شدن منابع تولید قدرت اجتناب شود.
يکشنبه 22 آبان 1401

جهاد مدرسه سازی فراخوان نسل جدید به تعلیم و تربیت

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه رسد و تعالی کشور مرهون آموزش و پروش است، گفت: جهاد در راه ساخت کلاس های درس فراخوان دانش آموزان برای تحصیل علم و تربیت است.
پنجشنبه 19 آبان 1401