امـروز : پنجشنبه 9 تير 1401

اخبار

دشمن به بهانه حجاب براندازی نظام را دنبال می‌کند

امام جمعه تبریز با اشاره به برخی اتفاقات ناخوشایند در حوزه حجاب و تلاش دشمن برای گسترش بدحجابی در جامعه، گفت: دشمن حجاب را بهانه قرار داده است تا زمینه براندازی نظام را فراهم کند.
دوشنبه 6 تير 1401

اصناف برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن نقش آفرین هستند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر رفع دغدغه های اصناف گفت: پایین آمدن توان خرید مردم، افزایش دستمزد کارگرها و افزایش مالیات ها از مهمترین دغدغه های اصناف ما است، اما همین عزیزان در برابر جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن نقش آفرین هستند.
يکشنبه 5 تير 1401

قضات امین مال و جان مردم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: نظام صحیح اسلام و جامعه حق باید بر اساس عدالت و قضاوت به حق و عدل برقرار باشد و مجریان عمده عدالت و قسط در جامعه، قُضات هستند که امین مال و جان مردمند.
شنبه 4 تير 1401

تاکید امام جمعه تبریز بر حضور مبلغان در فضای مجازی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت حضور روحانیان و مبلغان در فضای مجازی تاکید کرد.
پنجشنبه 2 تير 1401

آسایش و آرامش مردم در سایه عدالت دستگاه قضاء

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: اگر قوه قضاییه دستگاه تراز نظام اسلامی باشد، مردم در سایه عدالت آن احساس آسایش و آرامش خواهند داشت.
پنجشنبه 2 تير 1401

کار کارشناسان رسمی دادگستری تصمیم سازی به قضات است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه نظر کارشناسی به دلیل نقش مستقیم در صدور آرای قضایی از اهمیت به سزایی برخوردار است، گفت: کار کارشناسان رسمی دادگستری تصمیم سازی به قضات است.
يکشنبه 29 خرداد 1401

نماز جمعه تبریز ۲۷ خرداد ۱۴۰۱

بشنوید | ایراد خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه تبریز به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز
جمعه 27 خرداد 1401