امـروز : دوشنبه 4 بهمن 1400

مشروح خطبه ها

ایران عجله‌ای برای توافق به هر قیمت ندارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ایران عجله‌ای برای توافق به هر قیمت ندارد و تن به مذاکرات فرسایشی نمی‌دهد.
جمعه 24 دي 1400

فتنه ۸۸ عامل تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: فتنه ۸۸ موجب تشدید تحریم‌ها و توقف مسیر عقب‌نشینی آمریکا در برابر ایران شد.
شنبه 11 دي 1400

مجلس بودجه را به نفع قشر آسیب پذیر جامعه چکش کاری کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بودجه سال آینده را با دقت بررسی و به نفع مردم، نظام و قشر آسیب پذیر جامعه چکش کاری کنند.
شنبه 4 دي 1400

آمریکا و اروپا در مذاکرات بازی گذشته را تکرار میکند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: بازگشت ایران به پشت میز مذاکره با هدف رفع تحریم ها است، اما آمریکا و اروپا در مذاکرات بازی گذشته را تکرار میکند.
جمعه 26 آذر 1400

ضرورت اصلاح ساختارهای معیوب اقتصادی کشور توسط دولت

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز تاثیر تحریم‌ها در اقتصاد کلان کشور را در نهایت ۲۰ درصد عنوان کرد و گفت: برای برون رفت از شرایط سخت اقتصادی، مدیریت جهادی همراه با عقلانیت و تدبیر درست و دقیق بین مدیران کشور ضروری است.
شنبه 20 آذر 1400

مذاکرات وین برای حذف کامل و تضمین شده تحریم‌ها است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت : مذاکرات وین، مذاکره برای رفع تحریم ها است و ایران برای تأمین منافع ملت آماده گفت‌وگو بر اساس اصل ضمانت و راستی‌آزمایی است.
جمعه 12 آذر 1400

رفع تنش آبی کشور با نگاه ملی ممکن است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت : تنش آبی کشور با نگاه، عزم و تصمیم ملی رفع میشود و راه حل اصلی مشکل کم‌آبی زمان بر، چند جانبه و پیچیده است.
جمعه 5 آذر 1400