امـروز : چهارشنبه 9 آذر 1401

مشروح خطبه ها

جوانان و نوجوانان سرمایه کشور هستند باید گره‌های ذهنی آنها را باز کرد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه زبان تبیین جبهه انقلاب لکنت دارد، گفت: باید این لکنت زبان تبیین جبهه انقلاب را برداشت و با زبان گویا و رفتار مهربانانه، گره‌های ذهنی جوانان و نوجوانان را باز کرد چرا که آنان سرمایه کشور ما هستند.
شنبه 21 آبان 1401

خدمت صادقانه و جهادی به مردم راه مبارزه با آمریکا

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به جنایت های رژیم آمریکا علیه مردم ایران گفت: شان مسئول در نظام اسلامی خدمت به مردم است و خدمت صادقانه و جهادی به مردم راه مبارزه با آمریکا است.
شنبه 14 آبان 1401

دشمن مشغول تحریک گسل‌های قومیتی، مذهبی و بین نسلی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حادثه تروریستی شیراز، مواظب باشید تا آدرس غلط و عوضی ندهند،گفت: دشمن در حال حاضر مشغول تحریک گسل های قومیتی، جنسیتی، مذهبی و بین نسلی و از بین بردن وحدت شیعه و سنی در ایران است.
شنبه 7 آبان 1401

ایران با جابه‌جایی مرزها قاطعانه مقابله می‌کند

نماینده ولی فقیه در آذربابجان شرقی با اشاره به رزمایش بزرگ اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران با شعار ایران مقتدر در مرزهای شمالی کشور و منطقه عمومی ارس گفت: همسایگان ما با تحریک و مداخله بیگانگان نباید امنیت ملی ما را به مخاطره بیاندازند چرا که همه ما در این منطقه منافع مشترک داریم؛ از این رو ایران ب ...
شنبه 30 مهر 1401

شرط احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده آژانس

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شرط لازم برای احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده‌های ادعایی آژانس است.
جمعه 11 شهريور 1401

وقت کشی آمریکا در مذاکرات نشانه استیصال آنها در برابر ایران است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: آمریکا با وقت‌کشی و تعلل در مذاکرات می‌خواهد ایران را دچار ضعف فرسایشی و کوتاه آمدن از مواضع خود کند.
شنبه 5 شهريور 1401

لزوم تضمین کتبی غربی ها برای اجرای توافق هسته ای

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مذاکرات رفع تحریم ها، گفت: جمهوری اسلامی ایران نظر شفاهی آمریکا را برای اجرایی شدن برجام قبول ندارد و باید کتباً تضمین دهد.
شنبه 29 مرداد 1401