امـروز : پنجشنبه 9 تير 1401

مشروح خطبه ها

مقابله با نفوذ ایران دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه سفر جو بایدن به عربستان و دیدار با بن سلمان قاتل گفت: مقابله با نفوذ ایران در منطقه دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است.
جمعه 3 تير 1401

آمریکای لاتین عرصه قدرت‌نمایی ایران

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: منطقه آمریکای لاتین از حیاط خلوتیِ آمریکا و صهیونیست‌ها به عرصه قدرت‌نمایی ایران تبدیل شده است.
جمعه 27 خرداد 1401

نمایندگان مجلس از دخالت در انتصابات اجنتاب کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر عدم دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات و مسائل اجرایی گفت: وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی برای  اجرایی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب پیشقدم باشند تا زمینه تخلفات در برخی اداره‌ها ایجاد نشود.
جمعه 6 خرداد 1401

وفور کالاهای اساسی کلید موفقیت طرح مردمی‌سازی یارانه ها است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها موجب جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی و کاهش وابستگی معیشت مردم به دلار می‌شود، گفت: کلید موفقیت این طرح وفور کالاهای اساسی در بازار است.
جمعه 30 ارديبهشت 1401

جراحی اقتصادی باید جهادی و با هدف کاهش فاصله‌ طبقاتی باشد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مردم باید در جریان نحوه‌ کار و مدل جبران حذف ارز ترجیحی قرار بگیرند، گفت: جراحی اقتصادی دولت باید جهادی و با هدف کاهش فاصله طبقاتی باشد.
جمعه 16 ارديبهشت 1401

خنثی سازی تحریم ها راهبرد ایران در مذاکرات وین

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ضریب دادن کاذب به مذاکرات از شگردهای تبلیغاتی دشمنان است، اما نظام اسلامی و دولت انقلابی همه تلاش خود را معطوف به مذاکرات رفع تحریم ها نکرده و خنثی سازی تحریم ها راهبرد اصلی نظام است.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1401

مسئولان مشکلات معیشتی مردم را حل کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مردم به وظیفه خود عمل کردند، حالا نوبت مسئولان است که مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنند.
شنبه 10 ارديبهشت 1401