امـروز : يکشنبه 8 خرداد 1401
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در نشست جهاد تبیین؛

سبک زندگی اسلامی مبنای هستی شناسی و انسان شناسی دارد

سبک زندگی اسلامی مبنای هستی شناسی و انسان شناسی دارد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: سبک زندگی اسلامی برایند اصولی است که از آموزه‌های اسلامی نشأت گرفته از این رو مبنای هستی شناسی و انسان شناسی دارد.
شنبه 7 خرداد 1401

در دیدار با فرماندهان نظامی؛

ضرورت افزایش توانمندی‌های نظامی نیرو‌های مسلح

ضرورت افزایش توانمندی‌های نظامی نیرو‌های مسلح نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حفظ آمادگی دفاعی کشور و افزایش توانمندی های نظامی باید نوآورانه باشد.
سه شنبه 3 خرداد 1401

در همایش خیرین سلامت استان؛

خیران حوزه سلامت سرمایه‌های مادی و معنوی جامعه هستند

خیران حوزه سلامت سرمایه‌های مادی و معنوی جامعه هستند نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: خیران حوزه سلامت سرمایه‌های مادی و معنوی جامعه بوده و توجه به این افراد ضروری است.
دوشنبه 2 خرداد 1401

در گردهمایی روسای روابط عمومی؛

تاکید امام جمعه تبریز بر دانش بنیان شدن روابط عمومی‌ها

تاکید امام جمعه تبریز بر دانش بنیان شدن روابط عمومی‌ها نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر دانش بنیان شدن روابط عمومی ها تاکید کرد.
يکشنبه 1 خرداد 1401

در دیدار رئیس کل بانک مرکزی؛

افزایش اختیارات بانک ها در استان ها ضروری است

افزایش اختیارات بانک ها در استان ها ضروری است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با انتقاد از سهم ناچیز استان از درآمدهای مالیاتی برخی شرکت های خصوصی مستقر در استان، خواستار افزایش حدود و اختیارات بانکهای استانی شد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

همزمان با سالروز تأسیس هلال احمر؛

نعمت خدمت به خلق از سوی خدا نصیب کارکنان هلال احمر است

نعمت خدمت به خلق از سوی خدا نصیب کارکنان هلال احمر است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: نعمت خدمت به خلق از سوی خدا نصیب کارکنان جمعیت هلال احمر شده است.
سه شنبه 20 ارديبهشت 1401

بمناسبت روز اسناد ملی؛

آرشیو اسناد بخش مهمی از فرهنگ و هویت کشوری را بیان می‌کند 

آرشیو اسناد بخش مهمی از فرهنگ و هویت کشوری را بیان می‌کند  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه باید تاریخ شفاهی هم کتابت شود تا برای نسل های آینده بماند، گفت: آرشیو اسناد بخش مهمی از فرهنگ و هویت کشوری را بیان می‌کند.
دوشنبه 19 ارديبهشت 1401

به مناسبت هفته معلم؛

معلمان با پاک قلبی، پاک اندیشی خوبی ها را ترویج دهند

معلمان با پاک قلبی، پاک اندیشی خوبی ها را ترویج دهند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر پاک دستی مدیران در همه عرصه ها اقتصادی و سیاسی گفت: نیاز اصلی آموزش و پرورش وجود معلمان پاک قلب و پاک اندیش است که خوبی ها را در ذهن کودکان نهادینه کنند و آموزه های ایرانی و اسلامی را در بین دانش آموزان ترویج دهند.
دوشنبه 19 ارديبهشت 1401

بمناسبت روز معلم؛

حرکت در مسیر گام دوم انقلاب با عمل به اندیشه های بنیادین شهید مطهری

حرکت در مسیر گام دوم انقلاب با عمل به اندیشه های بنیادین شهید مطهری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: اندیشه های استاد مطهری چارچوبی است که می ‏توان از آن به عنوان بنیان و ریشه رشد و توسعه جامع اسلامی یاد کرد و عمل به آن حرکت در مسیر گام دوم انقلاب است.
دوشنبه 12 ارديبهشت 1401

در دیدار مدیران اقتصادی استان؛

حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند برنامه ریزی همه جانبه است

حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند برنامه ریزی همه جانبه است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: تلاش برای حل مشکلات اقتصادی مردم، نیازمند برنامه ریزی بر مبنای تحلیل‌های دقیق کارشناسی است.
پنجشنبه 8 ارديبهشت 1401