امـروز : جمعه 31 شهريور 1402
 مشروح خطبه ها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام جمعه تبریز :

دولت و مجلس به معلمان عزیز این قشر زحمتکش جامعه توجه ویژه داشته باشند

دولت و مجلس به معلمان عزیز این قشر زحمتکش جامعه توجه ویژه داشته باشند امام جمعه تبریز با بیان اینکه دولت باید به آموزش و پرورش توجه ویژه داشته باشد، گفت: آموزش و پرورش از بی‌ثباتی مدیریتی رنج می‌برد بطوریکه متاسفانه در آذربایجان شرقی در یکسال گذشته آموزش و پرورش دو سرپرست به خود دیده است.
جمعه 15 ارديبهشت 1402

خطیب جمعه تبریز:

حمایت از کارگران جامعه زمینه تحقق رونق تولید/ جریان‌های معاند نگاه خود به آمریکا را اصلاح کنند

حمایت از کارگران جامعه زمینه تحقق رونق تولید/ جریان‌های معاند نگاه خود به آمریکا را اصلاح کنند امام جمعه تبریز گفت: اندیشه رهبر معظم انقلاب درباره حفظ وحدت راهبرد است نه تاکتیک مقطعی.
شنبه 9 ارديبهشت 1402

امام جمعه تبریز :

جلوگیری از اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، از برکات پیام امام خمینی بود

جلوگیری از اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، از برکات پیام امام خمینی بود امام جمعه تبریز با بیان اینکه آزادی قدس که با ابتکار امام و رهبر معظم انقلاب به گفتمان جهانی تبدیل شده است، گفت: امروز دنیا، مقاومت و روحیه استقامت فلسطین را می‌ستاید و این شعله مقاومت باید در جهان روشن بماند.
شنبه 2 ارديبهشت 1402

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم :

دولت مراقب افزایش اجاره‌بهاء مسکن باشد/ جلوگیری از افزایش قیمت خودرو مطالبه عمومی مردم است

دولت مراقب افزایش اجاره‌بهاء مسکن باشد/ جلوگیری از افزایش قیمت خودرو مطالبه عمومی مردم است امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه آسیب‌پذیرترین قشر از تورم مستاجران هستند و این اثر کاملی روی زندگی‌شان گذاشته است، گفت: فصل جابه‌جایی مستاجرها فرا رسیده و بخشی از جامعه به حق نگران اجاره بها هستند.
جمعه 1 ارديبهشت 1402

آل‌هاشم خطاب به دولتمردان:

مردم وفاداریشان را به نمایش‌گذاشتند، شما هم یک همت کنید

مردم وفاداریشان را به نمایش‌گذاشتند، شما هم یک همت کنید امام جمعه تبریز خطاب به دولتمردان، گفت: این مردم را می‌بینید، هر جا به حضورشان نیاز است حاضر هستند و وفاداری خود را به نمایش می‌گذارند، پس شما هم یک همت کنید.
جمعه 25 فروردين 1402

خطیب نماز جمعه تبریز :

ایران نمی‌تواند نسبت به توطئه‌های رژیم صهیونیستی از خاک جمهوری آذربایجان بی‌تفاوت باشد

ایران نمی‌تواند نسبت به توطئه‌های رژیم صهیونیستی از خاک جمهوری آذربایجان بی‌تفاوت باشد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: جمهوری اسلامی ایران نمی‌تواند نسبت به توطئه‌های رژیم صهیونیستی با سوءاستفاده از خاک جمهوری آذربایجان نسبت به خود بی‌تفاوت باشد.
جمعه 18 فروردين 1402

امام جمعه تبریز :

افزایش شکاف اجتماعی؛ توطئه جدید دشمنان

افزایش شکاف اجتماعی؛ توطئه جدید دشمنان نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دشمن بعد از شکست پروژه آشوب روی افزایش شکاف اجتماعی و فعال کردن گسل‌های فرهنگی تمرکز کرده است.
شنبه 8 بهمن 1401

امام جمعه تبریز گفت:

سپاه نابود کننده داعش است

سپاه نابود کننده داعش است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اقدام ناشایست و نمایشی اتحادیه اروپا در قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی گفت: نابود کننده داعش را تروریست خوانندن هیچ عایدی برای دشمنان نخواهد داشت.
جمعه 30 دي 1401

امام جمعه تبریز :

اهانت نشریه فرانسوی هجوم به باورهای دینی مردم ایران بود

اهانت نشریه فرانسوی هجوم به باورهای دینی مردم ایران بود نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی علیه مرجعیت، گفت: این توهین تنها نسبت به مرجعیت نبود بلکه هجوم به باورهای مردم ایران بود.
جمعه 23 دي 1401

خطیب جمعه تبریز :

ثبات بازار باید اولویت مهم دولت باشد

ثبات بازار باید اولویت مهم دولت باشد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر ارتباط با افکار عمومی و صحبت با مردم گفت: دولت باید با مردم حرف بزند و شرایط بازار را به ثبات برساند.
شنبه 10 دي 1401