امـروز : سه شنبه 12 مهر 1401
 مشروح خطبه ها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام جمعه تبریز :

شرط احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده آژانس

شرط احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده آژانس نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شرط لازم برای احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده‌های ادعایی آژانس است.
جمعه 11 شهريور 1401

امام جمعه تبریز :

وقت کشی آمریکا در مذاکرات نشانه استیصال آنها در برابر ایران است

وقت کشی آمریکا در مذاکرات نشانه استیصال آنها در برابر ایران است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: آمریکا با وقت‌کشی و تعلل در مذاکرات می‌خواهد ایران را دچار ضعف فرسایشی و کوتاه آمدن از مواضع خود کند.
شنبه 5 شهريور 1401

امام جمعه تبریز :

لزوم تضمین کتبی غربی ها برای اجرای توافق هسته ای

لزوم تضمین کتبی غربی ها برای اجرای توافق هسته ای نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مذاکرات رفع تحریم ها، گفت: جمهوری اسلامی ایران نظر شفاهی آمریکا را برای اجرایی شدن برجام قبول ندارد و باید کتباً تضمین دهد.
شنبه 29 مرداد 1401

امام جمعه تبریز :

ایران بسته شدن مرز ایران و ارمنستان را هرگز تحمل نمی‌کند

ایران بسته شدن مرز ایران و ارمنستان را هرگز تحمل نمی‌کند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: جمهوری اسلامی، سیاست‌ها و برنامه‌هایی را که منجر به بسته شدن مرز ایران و ارمنستان شود، هرگز تحمل نخواهد کرد.
شنبه 1 مرداد 1401

خطیب جمعه تبریز:

لزوم اجرای سریع مصوبات احیای دریاچه ارومیه

لزوم اجرای سریع مصوبات احیای دریاچه ارومیه امام جمعه تبریز بر ضرورت اجرای سریع مصوبات سفر استانی رئیس جمهور برای احیای دریاچه ارومیه تاکید کرد.
شنبه 25 تير 1401

امام جمعه تبریز :

شکست های سریالی رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری

شکست های سریالی رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بدون تردید تقابل محور مقاومت و صهیونیست‌ها در همه زمینه ها جریان دارد، گفت: رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری شکست های سریالی را تجربه می کند.
شنبه 18 تير 1401

امام جمعه تبریز :

آمریکا ناقض حقوق بشر و سر خط تروریسم در جهان است

آمریکا ناقض حقوق بشر و سر خط تروریسم در جهان است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: کارنامه و عملکرد دولت آمریکا در طول دهه‌های گذشته به صراحت تأیید کننده این واقعیت است که این کشور بسترهای لازم را برای دخالت‌های غیرقانونی خود در نقاط مختلف جهان فراهم ساخته اند و به یکی از مهم ترین کشورهای ناقض حقوق بشر و سر خط تروریسم در جهان تبدیل شده است.
جمعه 10 تير 1401

امام جمعه تبریز :

مقابله با نفوذ ایران دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است

مقابله با نفوذ ایران دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه سفر جو بایدن به عربستان و دیدار با بن سلمان قاتل گفت: مقابله با نفوذ ایران در منطقه دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است.
جمعه 3 تير 1401

خطیب جمعه تبریز :

آمریکای لاتین عرصه قدرت‌نمایی ایران

آمریکای لاتین عرصه قدرت‌نمایی ایران نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: منطقه آمریکای لاتین از حیاط خلوتیِ آمریکا و صهیونیست‌ها به عرصه قدرت‌نمایی ایران تبدیل شده است.
جمعه 27 خرداد 1401

امام جمعه تبریز :

نمایندگان مجلس از دخالت در انتصابات اجنتاب کنند

نمایندگان مجلس از دخالت در انتصابات اجنتاب کنند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر عدم دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات و مسائل اجرایی گفت: وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی برای  اجرایی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب پیشقدم باشند تا زمینه تخلفات در برخی اداره‌ها ایجاد نشود.
جمعه 6 خرداد 1401