امـروز : چهارشنبه 9 آذر 1401
 مشروح خطبه ها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام جمعه تبریز گفت :

جوانان و نوجوانان سرمایه کشور هستند باید گره‌های ذهنی آنها را باز کرد

جوانان و نوجوانان سرمایه کشور هستند باید گره‌های ذهنی آنها را باز کرد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه زبان تبیین جبهه انقلاب لکنت دارد، گفت: باید این لکنت زبان تبیین جبهه انقلاب را برداشت و با زبان گویا و رفتار مهربانانه، گره‌های ذهنی جوانان و نوجوانان را باز کرد چرا که آنان سرمایه کشور ما هستند.
شنبه 21 آبان 1401

امام جمعه تبریز :

خدمت صادقانه و جهادی به مردم راه مبارزه با آمریکا

خدمت صادقانه و جهادی به مردم راه مبارزه با آمریکا نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به جنایت های رژیم آمریکا علیه مردم ایران گفت: شان مسئول در نظام اسلامی خدمت به مردم است و خدمت صادقانه و جهادی به مردم راه مبارزه با آمریکا است.
شنبه 14 آبان 1401

امام جمعه تبریز :

دشمن مشغول تحریک گسل‌های قومیتی، مذهبی و بین نسلی است

دشمن مشغول تحریک گسل‌های قومیتی، مذهبی و بین نسلی است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حادثه تروریستی شیراز، مواظب باشید تا آدرس غلط و عوضی ندهند،گفت: دشمن در حال حاضر مشغول تحریک گسل های قومیتی، جنسیتی، مذهبی و بین نسلی و از بین بردن وحدت شیعه و سنی در ایران است.
شنبه 7 آبان 1401

امام جمعه تبریز :

ایران با جابه‌جایی مرزها قاطعانه مقابله می‌کند

ایران با جابه‌جایی مرزها قاطعانه مقابله می‌کند نماینده ولی فقیه در آذربابجان شرقی با اشاره به رزمایش بزرگ اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران با شعار ایران مقتدر در مرزهای شمالی کشور و منطقه عمومی ارس گفت: همسایگان ما با تحریک و مداخله بیگانگان نباید امنیت ملی ما را به مخاطره بیاندازند چرا که همه ما در این منطقه منافع مشترک داریم؛ از این رو ایران با جابه‌جایی مرزها قاطعانه مقابله می‌کند.
شنبه 30 مهر 1401

امام جمعه تبریز :

شرط احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده آژانس

شرط احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده آژانس نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شرط لازم برای احیای توافق هسته ای، بسته شدن پرونده‌های ادعایی آژانس است.
جمعه 11 شهريور 1401

امام جمعه تبریز :

وقت کشی آمریکا در مذاکرات نشانه استیصال آنها در برابر ایران است

وقت کشی آمریکا در مذاکرات نشانه استیصال آنها در برابر ایران است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: آمریکا با وقت‌کشی و تعلل در مذاکرات می‌خواهد ایران را دچار ضعف فرسایشی و کوتاه آمدن از مواضع خود کند.
شنبه 5 شهريور 1401

امام جمعه تبریز :

لزوم تضمین کتبی غربی ها برای اجرای توافق هسته ای

لزوم تضمین کتبی غربی ها برای اجرای توافق هسته ای نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مذاکرات رفع تحریم ها، گفت: جمهوری اسلامی ایران نظر شفاهی آمریکا را برای اجرایی شدن برجام قبول ندارد و باید کتباً تضمین دهد.
شنبه 29 مرداد 1401

امام جمعه تبریز :

ایران بسته شدن مرز ایران و ارمنستان را هرگز تحمل نمی‌کند

ایران بسته شدن مرز ایران و ارمنستان را هرگز تحمل نمی‌کند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: جمهوری اسلامی، سیاست‌ها و برنامه‌هایی را که منجر به بسته شدن مرز ایران و ارمنستان شود، هرگز تحمل نخواهد کرد.
شنبه 1 مرداد 1401

خطیب جمعه تبریز:

لزوم اجرای سریع مصوبات احیای دریاچه ارومیه

لزوم اجرای سریع مصوبات احیای دریاچه ارومیه امام جمعه تبریز بر ضرورت اجرای سریع مصوبات سفر استانی رئیس جمهور برای احیای دریاچه ارومیه تاکید کرد.
شنبه 25 تير 1401

امام جمعه تبریز :

شکست های سریالی رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری

شکست های سریالی رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بدون تردید تقابل محور مقاومت و صهیونیست‌ها در همه زمینه ها جریان دارد، گفت: رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری شکست های سریالی را تجربه می کند.
شنبه 18 تير 1401