امـروز : يکشنبه 16 مرداد 1401
 مشروح خطبه ها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام جمعه تبریز :

ایران بسته شدن مرز ایران و ارمنستان را هرگز تحمل نمی‌کند

ایران بسته شدن مرز ایران و ارمنستان را هرگز تحمل نمی‌کند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: جمهوری اسلامی، سیاست‌ها و برنامه‌هایی را که منجر به بسته شدن مرز ایران و ارمنستان شود، هرگز تحمل نخواهد کرد.
شنبه 1 مرداد 1401

خطیب جمعه تبریز:

لزوم اجرای سریع مصوبات احیای دریاچه ارومیه

لزوم اجرای سریع مصوبات احیای دریاچه ارومیه امام جمعه تبریز بر ضرورت اجرای سریع مصوبات سفر استانی رئیس جمهور برای احیای دریاچه ارومیه تاکید کرد.
شنبه 25 تير 1401

امام جمعه تبریز :

شکست های سریالی رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری

شکست های سریالی رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بدون تردید تقابل محور مقاومت و صهیونیست‌ها در همه زمینه ها جریان دارد، گفت: رژیم صهیونیستی در عرصه سایبری شکست های سریالی را تجربه می کند.
شنبه 18 تير 1401

امام جمعه تبریز :

آمریکا ناقض حقوق بشر و سر خط تروریسم در جهان است

آمریکا ناقض حقوق بشر و سر خط تروریسم در جهان است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: کارنامه و عملکرد دولت آمریکا در طول دهه‌های گذشته به صراحت تأیید کننده این واقعیت است که این کشور بسترهای لازم را برای دخالت‌های غیرقانونی خود در نقاط مختلف جهان فراهم ساخته اند و به یکی از مهم ترین کشورهای ناقض حقوق بشر و سر خط تروریسم در جهان تبدیل شده است.
جمعه 10 تير 1401

امام جمعه تبریز :

مقابله با نفوذ ایران دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است

مقابله با نفوذ ایران دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه سفر جو بایدن به عربستان و دیدار با بن سلمان قاتل گفت: مقابله با نفوذ ایران در منطقه دلیل چرخش آمریکا به سمت عربستان است.
جمعه 3 تير 1401

خطیب جمعه تبریز :

آمریکای لاتین عرصه قدرت‌نمایی ایران

آمریکای لاتین عرصه قدرت‌نمایی ایران نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: منطقه آمریکای لاتین از حیاط خلوتیِ آمریکا و صهیونیست‌ها به عرصه قدرت‌نمایی ایران تبدیل شده است.
جمعه 27 خرداد 1401

امام جمعه تبریز :

نمایندگان مجلس از دخالت در انتصابات اجنتاب کنند

نمایندگان مجلس از دخالت در انتصابات اجنتاب کنند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر عدم دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات و مسائل اجرایی گفت: وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی برای  اجرایی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب پیشقدم باشند تا زمینه تخلفات در برخی اداره‌ها ایجاد نشود.
جمعه 6 خرداد 1401

امام جمعه تبریز :

وفور کالاهای اساسی کلید موفقیت طرح مردمی‌سازی یارانه ها است

وفور کالاهای اساسی کلید موفقیت طرح مردمی‌سازی یارانه ها است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها موجب جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی و کاهش وابستگی معیشت مردم به دلار می‌شود، گفت: کلید موفقیت این طرح وفور کالاهای اساسی در بازار است.
جمعه 30 ارديبهشت 1401

امام جمعه تبریز :

جراحی اقتصادی باید جهادی و با هدف کاهش فاصله‌ طبقاتی باشد

جراحی اقتصادی باید جهادی و با هدف کاهش فاصله‌ طبقاتی باشد نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مردم باید در جریان نحوه‌ کار و مدل جبران حذف ارز ترجیحی قرار بگیرند، گفت: جراحی اقتصادی دولت باید جهادی و با هدف کاهش فاصله طبقاتی باشد.
جمعه 16 ارديبهشت 1401

خطیب نماز عید فطر :

خنثی سازی تحریم ها راهبرد ایران در مذاکرات وین

خنثی سازی تحریم ها راهبرد ایران در مذاکرات وین نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ضریب دادن کاذب به مذاکرات از شگردهای تبلیغاتی دشمنان است، اما نظام اسلامی و دولت انقلابی همه تلاش خود را معطوف به مذاکرات رفع تحریم ها نکرده و خنثی سازی تحریم ها راهبرد اصلی نظام است.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1401