امـروز : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1403
تاریخ : جمعه 30 دي 1401
کد 24666

امام جمعه تبریز گفت:

سپاه نابود کننده داعش است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اقدام ناشایست و نمایشی اتحادیه اروپا در قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی گفت: نابود کننده داعش را تروریست خوانندن هیچ عایدی برای دشمنان نخواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در خطبه های نمازجمعه این هفته تبریز با بیان اینکه امروز در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لباس سپاهی، لباس افتخار، شجاعت و شرافت بر تن کرده ام، گفت: سپاه نابود کننده داعش است و این اقدام اتحادیه اروپا شاید از بعد تبلیغاتی موثر باشد، ولی در میدان عمل هیچ عایدی برای دشمنان نخواهد داشت.
امام جمعه تبریز افزود: سابقه نشان داده که اینگونه تحرکات ایذایی علاوه بر اینکه مانع از رشد و پیشرفت کشور ما نمی شود، بلکه منجر به رشد و خوداتکایی نیروهای نظامی و مسلح جمهوری اسلامی می شود، به طوری که در دفاع مقدس نیز تهدیدهای نظامی دشمنان موجب استقلال و خودکفایی کشور در عرصه های مختلف به ویژه نظامی و دفاعی شد.
خطیب نماز جمعه تبریز با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنان به مسیر رشد، بالندگی و اثرگذاری خود با قدرت تمام ادامه خواهد داد، گفت: آنها می خواهند با این اقدام خود، شکست های منطقه ای و آشوب های اخیر در کشور را تلافی کنند.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم ادامه داد: کشورهای تروریست پرور که در یک فقره داعش را به وجود آوردند، در زمان کنونی می خواهند سپاه مقدس را مورد تخطئه قرار دهند؛ در حالی که همین سپاه در مقابل تروریست تکفیری ایستاد.
وی با بیان اینکه گویا اروپا حافظه کوتاه مدت خود را هم از دست داده است، یادآوری کرد: خود اتحادیه اروپا میداند که این کار اعلام موضع بوده و تأثیری ندارد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به حضور گسترده مخالفان رژیم صهیونیستی و تشدید اعتراضات داخلی در هفته جاری، گفت: این رژیم از سال‌های قبل با یک بحران داخلی عمیق مواجه بوده و دیگر دوام نداشته و خشونت در بین معترضان اوج گرفته است.
امام جمعه تبریز افزود: این ها نشانه‌هایی از وخامت اوضاع در سرزمین‌های اشغالی است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه این رژیم ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، رژیم صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیک می‌شود و هر چقدر پیش می‌رویم به عمق تدابیر و هوشمندی رهبری پی می‌بریم.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه متولیان فرهنگی و رسانه‌ای باید اقتضائات زمانه و ذائقه مخاطب را بشناسند، گفت: این متولیان باید بر این اساس محتوا تهیه کنند، چرا که مخاطب زمان کنونی به تنوع در محتوا و متن نیاز دارد و نمی شود تک بعدی و شعاری برای مخاطب محتوا تولید کرد، بلکه باید تولیدات اقناع کننده و از لحاظ فرم جذاب باشد.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی و تاکید ایشان بر توجه به زبان ارتباط و لسان، ادامه داد: زبان ارتباط گرفتن با جوان و نوجوان با زبان یک غافل جاهل و معاند فرق می کند همچنان که زبان، لسان و تبلیغ در کشورهای دیگر و داخل کشور و مجموعه های انقلابی تفاوت دارد./*
  • نوشته شده
  • در جمعه 30 دي 1401
  • ساعت 19
  • توسط abdolah asadi
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
نظرات شما
captcha refresh